اگر می خواهید به هر آنچه که دوست دارید و میل دارید برسید باید آن را به ذهن نیمه هوشیار خود وارد کنید 

خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید فصل چهارم : تلقین به خود ، راه نفوذ به ذهن نیمه هوشیار

راه ارتباط مابین ذهن نیمه هوشیار و هوشیار

تلقین به خود مفهومی است که ارتباطی میان ذهن هوشیار و نیمه هوشیار برقرار می سازد تلقین به خود ، خود به خود به ذهن نیمه هوشیار می رسد و آن را تحت تاثیر افکار قرار می دهد .

انسان طوری ساخته شده است که می تواند به کمک حواس پنجگانه ، خود دریافتی ذهن نیمه هوشیار را کنترل کند .

تلقین به خود عاملی کنترل کننده است که انسان به کمک آن می تواند داوطلبانه ذهن خود را با افکاری خلاق تغذیه کند .

پول را در دستهای خود ببینید و آن را احساس کنید .

همه روزه دوبار با صدای بلند ، قصد خود را برای تحصیل پول بخوانید و خود را ببینید که به این پول رسیده اید با تبعیت از این دستورالعمل شما میل خود را مستقیما به ذهن نیمه هوشیارتان با ایمانی راسخ ، مخابره می کنید اینگونه در خود عادتی فکری ایجاد می کنید که می تواند میل و اشتیاق را به معادل پولی آن تبدیل کند .

خواندن  کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بی فایده است مگر آنکه شما احساسات و هیجان را با کلماتتان درهم بیامیزید . ذهن نیمه هوشیار شما تنها نسبت به افکاری واکنش نشان می دهد که با احساس و هیجان در هم آمیخته باشد .

بدانید که کلمات عاری از احساس ، برذهن نیمه هوشیار تاثیری نمی گذارد اگر به ذهن نیمه هوشیارتان نفوذ نکنید ، اگرنتوانید افکار و احساسات مورد باور یا سازنده را به ذهن نیمه هوشیارتان برسانید نتیجه مطلوب نخواهید گرفت .

اگر در شروع کار نتوانستید احساسات و افکار خود را کنترل کنید نامید نشوید در قبال هیچ نصیب شما هم هیچ است نمی توانید توانایی مطلوبی (مهارت و توانمندی در یک کار ) را به بهای ناچیز به دست آورید .شما و تنها شما باید تصمیم بگیرید که آیا پاداش آنچه را که برایش تلاش می کنید (ذهنیت کسب پول) به زحمتش می ارزد یا نه؟

کلمات

بیان کلمات همراه با احساس

توانایی استفاده از اصل تلقین به خود تا حدود زیادی بستگی به توانایی تمرکز کردن روی یک میل شخصی دارد ، آنگونه که این میل و اشتیاق به وسواس سوزان در شما تبدیل گردد .

چگونه از ذهن نیمه هوشیار خود استفاده کنیم

وقتی نخستین گام را بر می دارید و بر آن می شوید که رقم مورد نظرتان را مشخص سازید لحظاتی به این رقم بیندیشید چشمانتان را ببندید و بکوشید که ظاهر ذهنیت پول مورد نظر را در ذهن خود ببینید دست کم روزی یک بار این عمل را تکرار کنید خود را ببینید که پول مورد نظرتان را به دست آورده اید . (این کار را می توان برای هر هدف یا خواسته ای انجام داد )

ذهن نیمه هوشیار هر دستوری را که همراه با ایمان و باور و عمل به آن داده شود می پذیرد اما لازم است که این دستورات بارها و بارها به شکل تکرار ارائه شوند تا در ذهن نیمه هوشیار جای بگیرند کاری کنید که گمان کنید این پول (هدف و خواسته) پیشاپیش انتظار شما می کشد و اینکه ذهن نیمه هوشیار شما باید با برنامه های عملی (اقدام) برای تحصیل پولی که از آن شماست به شما کمک کند .

اکنون اندیشه را به تصور خود منتقل سازید و ببینید که چگونه به کمک این تصویر می توانید برنامه های عملی برای فراهم آوردن پول ، از طریق تبدیل میل خود به آن ایجاد کنید .

مترصد این برنامه ها باشید (گوش به زنگ) و چون آن را یافتید بی درنگ به مرحله اجرا در بیاورید احتمالا برنامه های بعدی نیز از طریق حس ششم به ذهن شما خطور می کند حالتی الهام بخش دارند با این الهام برخوردی احترام آمیز داشته باشید و به محض دریافت به عمل کنید .

وقتی پول مورد نظر را در ذهن خود تصور می کنید و آن را با چشمانی بسته در ذهن خود می بینید ، به این نکته توجه داشته باشید که در ازاء تحصیل این پول چه بهایی می خواهید بپردازید و بدانید که این نکته بسیار مهمی است .

آموزش تجسم :

تجسم
هدفتان را تجسم کنید

اول : به مکانی آرامی بروید ، جای مناسبی برای این کار می تواند رختخواب به هنگام خواب شب باشد باید در شرایطی قرار بگیرید که کسی مزاحم شما نشود چشمان خود را ببندید و به صدایی بلند مبلغ درخواستی را به زبان بیاورد و محدوده زمانی تعیین شده را برای تحصیل این پول را مشخص کنید ببنید که برای کسب این دارایی از چه می خواهید مایه بگذارید وقتی این دستورالعمل را به کار می برید خود را ببنید که این پول را به دست آورده اید .

دوم : این برنامه را آنقدر در ذهن خود مجسم کنید تا بتوانید پولی را که قصد به دست آوردن آن را دارید ببینید

سوم : هدف نوشته شده خود را در جایی بگذارید که بتوانید شب و صبح ببینید آن را قبل از خواب و بعد از بیدار شدن از خواب ببینید آنگونه که در خاطره شما حک و ضبط شود .

به خاطر داشته باشید که ذهن نیمه هوشیار تنها به دستورالعمل هایی واکنش مثبت نشان می دهد که با احساس همراه باشد با این حساب دقت کنید که سفارش به این ذهن  با احساس همراه باشد بدانید که ایمان و باور موثرترین و قوی ترین احساسات هستند .

انسان می تواند ارباب خویشتن و مسلط بر محیط خود گردد زیرا می تواند بر ذهن نیمه هوشیار خود تاثیر بگذارد تبدیل اشتیاق به پول مستلزم استفاده از تلقین به خود و تحت تاثیر قرار دادن ذهن ناخودآگاه است سایر اصول در حقیقت ابزاری هستند که می توانند به کمک آن تلقین به خود را به کار برد .

 

کتاب راهنمای نحوه نفوذ به ذهن نیمه هوشیار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب پیشنهادی