کتاب قدرت عادت نشر نوین :شرکت ها چگونه با عادت ها روی رفتار ما تاثیر می گذارند

سرنخ ، روتین ، پاداش سیستم عادت ها را تشکیل می دهند سه مرحله طلایی برای انجام راحتر کارها

چرخه عادت بیان شده در کتاب قدرت عادت از نشر نوین

داستان از آنجا شروع می شود که شما وضعیت و یا موقعیت جدیدی را تجربه می کنید و خوب قرار است هر روز هم این شرایط را داشته باشید جناب مغز پیام می دهد که شرایط سبب می گردد که انرژی زیادی را صرف کنیم باید این مصرف را کم کنیم فعالیت شروع می شود و مغز راه های مختلف را امتحان می کند و بهترین راه را برای آن شرایط پیدا می کند و آن راه می شود عادت ، شما سرنخ را مشاهده و یا حسش می کنید و بعد روتین را انجام می دهید و در انتها پاداش روتین را دریافت می کنید و مغز می فهمد که دیدن سرنخ و انجام روتین منجر به پاداش می شود در کتاب قدرت عادت که توسط نشر نوین ترجمه شده است و به بازار عرضه شده است نویسنده آقای چارلز داهیگ به عادت های و قدرت آنها پرداخته است .

نویسنده کتاب قدرت عادت آقای چارلز داهیگ

در شهر نیومکزیکو سال 1974 چالز داهیگ پا به این دنیا گذاشت مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه ییل در رشته تاریخ گرفت و بعد به هاروارد رفت و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته MBA دریافت کرد .

چالز داهیگ نویسنده کتاب قدرت عادت از نشر نوین

درخصوص زندگی این نویسنده توانمند می توان گفت قبل از آنکه وارد رشته خبرنگاری شود به عنوان یک روزنامه رسان با دوچرخه در یک شرکت خصوصی فعالیت داشته که خودش از آن روزها به روزهای وحشتناک یاد می کرده است در سالها 2003 به عنوان یک نویسنده به روزنامه نیورک تایمز پیوست و در سال 2013 جایزه پولیتزر را به دست آورد .

داهیگ در سال 2013 کتاب قدرت عادت را نوشت این کتاب به مدت سه سال یکی از کتاب های پرفروش نیورک تایمز بود در همین روزنامه مقاله ی کوتاه که چکیده این کتاب پرفروش است با عنوان « شرکت ها چگونه اسرار شما را یاد می گیرند» منتشر شده است .

ایشان همچنین کتاب دیگری با عنوان باهوش تر ، سریع تر ، بهتر را در سال 2016 به چاپ رسانده است که در ماه مارس 2016 جز پرفروش ترین ها قرار گرفت .


 

خرید کتاب عادت های اتمی نشر نوین

انتشارات نوین توسعه یکی از ناشرین کتاب قدرت عادت

شرکت دیده بان دانش نوین توسعه صاحب انتشارات نوین می باشد این ناشر که کار خود را در سال 92 با هدف ارتقا میزان مطالعه و دانش مدیریت و کسب و کار آغاز کرده است با کتابهایی مانند کار عمیق ، عادت های اتمی ، فرمول و همین کتاب قدرت عادت در بین کتابخوان ها معروف شده است .

یکی از کارهای خوب این ناشر این است که علاوه بر کتاب کاغذی ، نسخه الکترونیکی (PDF) و صوتی آنها را نیز آماده و به علاقمندان این نوع کتابها عرضه می کند .

مشخصات کتاب قدرت عادت

نشر نوین کتاب قدرت عادت را با توسط آقای مصطفی طرسکی و خانم معصومه ثابت قدم ترجمه کرده است تعداد صفحات این کتاب 327 صفحه و جلد آن نرم مقوایی و نوع کاغذ آن هم کاهی می باشد که با این مشخصات وزن کتاب حدود 300 گرم می شود .

در نظراتی که در سایتهای مختلف در خصوص کیفیت کتاب آمده است اکثریت خوانندگان از کیفیت کتاب راضی بوده اند فقط نسبت به سبک بودن کتاب اندکی شکایت داشته اند .

روی جلد کتاب قدرت عادت نشر نوین

فهرست کتاب قدرت عادت ها

در ادامه مقاله فهرست این کتاب برای شما آورده شده است تا با مطالعه آن بتوانید شناخت بهتری نسبت به این کتاب قبل از خرید پیدا کنید .

پیشگفتار : درمان عادت

بخش اول : عادت های اشخاص

1 – چرخه عادت : عادت ها چگونه کار می کنند

2 – مغز مشتاق : چگونه عادت های جدید ایجاد کنیم

3 – قانون طلایی چرخه عادت : چرا دگرگونی اتفاق می افتد

بخش دوم : عادت های سازمان های موفق

4 – عادت های زیربنایی یا تصنیف پاول اونیل : چه عادت هایی بیشتر از همه اهمیت دارند

5 – استارباکس و عادت های موفق : وقتی قدرت اراده خودکار می شود

6 – قدرت یک بحران : چگونه رهبران از طریق حوادث ، عادت ها را طراحی و ایجاد می کنند

7 – چگونه پیش از اینکه کاری کنید تارگت می داند چه می خواهید : چگونه شرکت ها عادت ها را پیش بینی و دست کاری می کنند

بخش سوم : عادت های جوامع

8 – کلیسای سدل بک و تحریم اتوبوس موتنگومری : جنبش ها چگونه رخ می دهند
9 – نورولوژی اراده آزاد : آیا ما مسئول عادت های خود هستیم ؟

پیوست : راهنمای خواننده برای به کار بردن این ایده ها

پشت جلد کتاب قدرت عادت از نشر نوین

بخش هایی از کتاب قدرت عادت نشر نوین

دانشمندان می گویند عادت ها به این دلیل به وجود می آیند که مغز مرتب به دنبال راههایی است تا سعی و تلاش را کم و در مصرف انرژی صرفه جویی کند .

اگر تمام کارها را به خود مغز واگذار شوند ، مغز سعی می کند تقریبا هر کار روتین و معمولی را به شکل عادت درآورد ، چون عادت ها به ذهن ما اجازه می دهند اغلب اوقات تجزیه و تحلیل ها را کاهش دهد این غریزه صرفه جویی یک مزیت بزرگ است .

اگر موش از پشت دیواره صدای کلیک بشنود می داند که باید از عادت مارپیچ استفاده کند، و اگر صدای میوه بشنود ، الگویی متفاوت را انتخاب می کند

این فرآیند درون مغز ما یک چرخه سه مرحله ای است اول سرنخ وجود دارد ، بعد از آن روتین است که می تواند فیزیکی ، ذهنی و احساسی باشد در نهایت ، پاداشی که به مغزتان داده می شود و مغز می فهمد که آیا چرخه ارزش آن را دارد که به خاطر سپرده شود یا خیر ؟

عادت ها سرنوشت ما نیستند عادت ها می توانند نادیده گرفته شوند، تغییر داده شوند یاجایگزین شوند .

چرخه عادت مهم است چونکه حقیقتی اساسی را آشکار می کند : هنگامی که عادتی بروز می کند ، مغز مشارکت کامل در تصمیم گیری را متوقف می کند و از کار و فعالیت شدید دست می کشد یا اینکه روی وظایف دیگر تمرکز می کند .

معرفی کتاب قدرت عادت از نشر نوین

تهیه و خرید کتاب قدرت عادت از نشر نوین

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم نشر نوین یکی از ناشرین قدرتمند در حوزه توسعه فردی و کسب وکار است و این موضوع را تعداد بالا کتاب های چاپ شده توسط این انتشارات و فروش بالای آن ها می توان حدس زد در ادامه اگر شما عزیزان قصد تهیه این کتاب را از یک سایت قدرتمند دارید پیشنهاد می گردد از طریق کلیک روی تصویر زیر وارد سایت ایران کتاب شده و بعد از دیدن دیگر مشخصات و همچنین مابقی نظرات خریداران در صورت جلب نظر شما اقدام به تهیه این کتاب نمایید .

 

خرید کتاب قدرت عادت نشر نوین از ایران کتاب

سخن پایانی
در انتها از شما عزیزان بابت زمانی که برای مطالعه این مقاله اختصاص داد کمال تشکر را داریم و خواهشمند با نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این مقاله و کتاب قدرت عادت از نشر نوین با ما و دیگر دوستان در پایین همین صفحه به اشتراک بگذارید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب پیشنهادی