کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر : چگونه با عادت ها وارد مسیر موفقیت شویم

چگونه به جای آنکه دنبال رسیدن به اهداف و نتایج باشیم سیستم پیشرفت دائمی را در زندگی خود ایجاد کنیم

جیمز کلیر در جایی از ابتدای کتاب خود می گوید :« در طولانی مدت کیفیت زندگی مان به کیفیت عادت هایمان بستگی دارد . با عادت هایی که الان داشته و داریم به همین نتایج فعلی می رسیم اما با ایجاد عادت های بهتر ، به نتایج بهتر و متفاوتی خواهیم رسید » . یکی از مطمئن ترین راه ها برای رسیدن به نتایج و اهداف ایجاد عادت های خوب و متناسب است در کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر می شنوید که چگونه عادت های خوب را در خود ایجاد و پایدار کنید و عادت های بد را فراموش کنید .

کتاب خرده عادت ها که در سال های 1398 و 1399 اولین نسخه های آن در ایران توسط مترجمان و ناشرین مختلف ترجمه و به چاپ رسید توسط جیمز کلیر نویسنده و سخنران و امروز می توان گفت میلیونر امریکایی نوشته شده است وی در ابتدای کتاب داستان مصدوم شدن و تا کما رفتن خود را تعریف می کند برای برگشت به زندگی عادی و بازی در ورزش مورد علاقه اش بیس بال دست به دامن خرده عادت ها می شود و با آنها می تواند در دانشگاه به نتایج شگفت انگیزی برسد .

بعد رسیدن به نتایج فوق العاده ، جیمز این روش و سبک خود را وارد کسب و کار خود می کند و یک وبلاگ نویس توانمند می شود که ماهیانه میلیون ها نفر از سایت وی بازدید می کنند و بیش از نیم میلیون نفر هم اشتراک ایمیل وی را دارند .

در ادامه این نویسنده توانمند اقدام به نوشتن کتابی به عنوان Atomic Habits می کند که به گفته سایت رسمی خود کلییر این کتاب در سال 2022 بیش از نه میلیون نسخه چاپ و به فروش رفته است در کشور عزیزمان هم در حین ترجمه و چاپ کتاب یاد شده نسخه صوتی این کتاب هم در اپلیکیشن ها و سایت ها مختلف ضبط و عرضه شده است در این مقاله قصد داریم اقدام به معرفی این نسخه ها بپردازیم .کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر در آپارات

کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر از کانال آپارات DUB.LAND

آقای مجید ناصر پور به همراه تیمش سه فصل ابتدایی کتاب خرده عادت ها را به صورت صوتی درآورده و در کانال خودش در آپارات قرار داده است مجموع سه فایل صوتی 85 دقیقه است برای دیدن این کانال و شنیدن این سه فصل کافی است روی تصویرهای زیر کلیک کنید و در صورتی که دوست داشتیدآنها را دانلود کنید و استفاده کنید .

قسمت اول(بخش مقدمه)

بخش مقدمه کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر

قسمت دوم (فصل اول)

کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر فصل اول
قسمت سوم (فصل دوم )

کتاب خرده عادت ها اثر جیمز کلیر فصل دومکتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر چکیده از نوار

کپسول (چکیده)خرده عادت ها از برنامه نوار

سایت و برنامه نوار خرده عادت ها را خلاصه و با عنوان کپسول کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر ارائه کرده است مترجم کتاب خانم آناهیتا پاشایی راد می باشد و گوینده این خلاصه کتاب آقای حامد خدادادی می باشد .

مدت زمان فایل 31 دقیقه و حجم آن هم 28 مگا بایت می باشد این فایل در سال 1398 آماده و عرضه شده است و قیمت آن هم فقط 5000 تومان می باشد (در مورخه 1401) در کل نظرات خریداران و در اصطلاح شنوندگان نسبت به این فایل و کتاب صوتی مثبت می باشد برای مشاهده دیگر مشخصات و تهیه این کتاب می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید و در صورت جلب نظر شما اقدام به خرید نمایید .

چکیده کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر از سایت نوار 

نکته قابل توجه !!

کتاب خرده عادت ها اثر جیمز کلیر در ادامه توسط ناشرین و مترجمان مختلف به عادت های اتمی تغییر نام پیدا کرد و امروزه این کتاب و نسخه صوتی و الکترونیکی آن در برنامه ها و سایت های مختلف موجود می باشد در سایت HABIBRAZAVI.IR هم در طی یک مقاله اقدام به معرفی و بررسی نسخه صوتی کرده ایم که شما عزیزان می توانید با کلیک و یا ضربه روی تصویر زیر این مقاله را مطالعه فرمایید .

کتاب صوتی خرده عادت ها اثر جیمز کلیر

 

اگر علاقه مند به کتاب های الکترونیکی یا PDF  هستید پسشنهاد می کنیم مقاله Pdf کتاب خرده عادت ها جیمز کلیر : 5 نکته طلایی برای ساختن عادت های جدید را مطالعه فرمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب پیشنهادی