دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی :بشنوید چطور عادتها سرنوشت ما را می سازند

در گذر زمان این عادت ها و رفتارها و اقدامات مداوم ما هستند که موفقیت یا شکست ما را رقم می زنند

عادت ها و جیمز کلیر ، عادت های اتمی یا شاید خرده عادت ها ، کلمات و نام هایی که امروز بسیار تکرار می شوند و این نشان دهنده قدرت فوق العاده نویسنده و کتابی است که او در مورد عادت ها و چگونگی خلق و یا بی اثر کردن آنها می شنویم نمی دانم که آیا تاکنون کتاب کاغذی عادت های اتمی را تهیه کرده اید یا نه اما به شما پیشنهاد می کنم که حتما آن را تهیه کنید و در کنار دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی ، هر دو را با هم استفاده کنید تا به قدرت فوق العاده عادتها در زندگی و تاثیرشان بیشتر آگاه شوید .

جیمز کلیر را بیشتر بشناسید

James clear نویسنده ، سخنران ، صاحب آکادمی بزرگ عادت در آمریکا ، ورزشکار ، صاحب سایت jamesclear.com با بازدید ماهیانه میلیونی و اشتراک ایمیلی بیش از نیم میلیون نفر و امروزه ثروتمند و میلیونر امریکایی که کتاب Atomic Habibt او بیش از نه میلیون نسخه از آن چاپ و فروش رفته است اینها عناوین کسی است که با عادت ها کوچک و خرد به این نتایج شگفت انگیز دست پیدا کرده است .

وقتی در ابتدای کتاب می خوانید که چگونه چوب بیس بال او را روانه بیمارستان می کند و تا یک قدمی مرگ می برد تا جایی که یک شب را در کما به سر می برد و آن شب چه زجری به پدر و مادرش می دهد اما داستان به همین جا ختم نمی شود جیمز که می دانسته اگر قرار است به شرایط عادی برگردد این تنها خودش است که باید تلاش کند .

بعد از جراحی که روی مغز و جمجمه اش انجام می دهد تلاش می کند تا با انجام کارهای کوچک اما هر روز به وضعیت خود سر وسامانی بدهد شبها سر وقت و زودتر از دیگر دوستان و هم اتاقی های دانشگاهش می خوابد وزنه زدن روزانه را به لیست کارهایش اضافه می کند سعی می کند اتاقش را مرتب وتمیز نگاه دارد اصلاحاتی در مورد نحوه درس خواندن خود انجام می دهد .

اما این اقدامات کوچک اما همیشگی و مداوم کم کم خودشان را نشان می دهند هیکل لاغر 200 پوندی ، کاپیتان تیم دانشگاه شدن در فصل دوم و منتخب شدن برای تیم بهترین ها ، اما در سال آخر دانشگاه است که عادت های خواب ، مطالعه و وزنه برداری که جواب می دهد .

جیمز کلیر شش سال بعد از آن حادثه هولناک به عنوان بهترین ورزشکار مرد دانشگاه دنیس انتخاب می شود و اسمش می رود در لیست آکادمی ESPN تیم های آمریکایی افتخاری که تا آن زمان فقط 33 نفر توانسته بودند بدست بیاورند و زمانی که فارغ التحصیل می شود نام او در هشت دسته مختلف از رکوردهای دانشگاه ثبت شده بود و این را می توان گفت قدرت عادت ها .

اما داستان تازه شروع شده این نویسنده وقتی که متوجه این قدرت می شود آن را وارد وبلاگ نویسی و کار نوشتن خود می کند و از نوامبر 2012 که کار نوشتن را در سایت خود شروع می کند در سال 2014 به لیست ایمیلی با بیش از صد هزار مشترک می رسد و خود را به عنوان یک متخصص عادت ها می بیند که در سالهای بعد به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا می کند که بهتر است خودتان آن را بخوانید و یا بشنوید .

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی

در ادامه فایل صوتی این کتاب که از سایت رویال مایند برداشته شده (البته این سایت آن را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است ) است برای شما عزیزان قرار داده شده است می توانید روی تصویر زیر کلیک کرده و آن را دانلود و در گوشی و یا کامپیوتر خود ذخیره و استفاده کنید .

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل اولدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل دومدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل سومدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل چهارم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل پنجمدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل ششم

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل هفتمدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل هشتم

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل نهمدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل دهم

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل یازدهمدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل دوازدهم

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل سیزدهم

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل چهاردهم

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل پانزدهمدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل شانزدهم

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل هفدهمدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل هجدهم

 

 

 

 

 

دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل نوزدهمدانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی فصل بیستم

 

 

 

 

 

 

سخن پایانی

در انتها از شما عزیزان خواهشمندم نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در خصوص دانلود رایگان کامل کتاب صوتی عادت های اتمی در پایین همین صفحه با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید .

 

خرید کتاب عادت های اتمی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید