خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید : مقایسه کنید و بعد بخرید

در تک تک صفحات و فصول این کتاب رازی پنهان است که وقتی آماده باشید آن را به راحتی بدست خواهید آورد .

ناپلئون هیل که در سال 1883 به دنیا آمد و در سال 1970 از دنیا رفت او در طی این بیش از 80 سال عمر خود توانست کتابی را بنویسد که تا به امروز به گفته منابع معتبر بین الملی بیش از 100 میلیون نسخه از آن چاپ و بفروش رفته است و جزء 10 کتاب پرفروش دنیا محسوب می شود در کشور عزیزمان ایران هم این کتاب با استقبال خوبی رو به رو شده است و بسیاری از مترجمان و ناشران توانمند این کتاب را ترجمه و به چاپ رسانیده اند در این مقاله یک راهنمای و مقایسه کوچک از برای خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آماده و ارائه شده است که امیدوارم مفید فایده قرار بگیرد .

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نسل نو اندیش

انتشارات نسل نو اندیش

این انتشارات کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را با ترجمه خانم مهین خالصی ارائه کرده است اندازه و پهنا (قطع) کتاب رقعی 22*14 است و تعداد صفحات آن هم 334 صفحه ست نوع کاغذ استفاده شده برای چاپ کاغذ تحریر سفید که تنها مشکلی که به نظر من ایجاد می کند برای کتاب خوان های حرفه ای ، اگر زمان مطالعه زیاد باشد چشم اندکی خسته می شود .

جلد کتاب از نوع شومیز که وزن کتاب را به حدود 374 گرم رسانده است در کل اکثریت خریداران در نظراتی که در دیجی کالا و سایت های دیگر گفته اند از جنس و ترجمه کتاب راضی بودند این کتاب اولین سری چاپش به سال 1391 برمیگرده و تاکنون (زمان نوشتن این مقاله ) چاپ پانزدهم را از سر گذرانده که نشان دهنده استقبال خوب از این کتاب هستش .

شما عزیزان می توانید برای خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از سایت دیجی کالا بر روی تصویر زیر کلیک کنید در این سایت هم می توانید مشخصات دیگر کتاب ، هم نظرات خریدارن را ببنید و هم فروشندگان متعددی که برای فروش این کتاب را در دیجی کالا عرضه کرده اند ببنید و با توجه به امتیازی که هر فروشنده دارد بهترین را انتخاب کنید .

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نسل نو اندیش

 خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از شباهنگ

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از انتشارات شباهنگ

مهدی قراچه داغی از آن مترجمان توانمندی است که سال های زیادی است که به کار ترجمه مشغول هست و انتشارات شباهنگ کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را با ترجمه این مترجم قدرتمند به چاپ رسانده است قطع کتاب (اندازه و پهنا ) رقعی 22*14 و جلد استفاده شده برای کتاب هم از نوع شومیز هست تعداد صفحات کتاب هم 248 صفحه که وزن کتاب را 275 گرم رسانیده است .

این کتاب در سال 1401 چاپ 25 خودش را پشت سر گذرانده است البته در بررسی نظرات خریدارن در مورد کیفیت کتاب و ترجمه آن نارضایتی دیده می شود و از ترجمه و جنس و صحافی آن گله مند هستند .

شما عزیزان می توانید برای بررسی بیشتر و بدست آوردن اطلاعات بیشتر برای خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید روی لینک زیر کلیک کنید و هم نظرات و هم فروشنده های مختلف با تخفیف های مختلف را در سایت دیجی کالا مشاهده کنید .

 

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نشر شباهنگ

 خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نگاه نوین

انتشارات نگاه نوین

یکی دیگر از سری چاپ های کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را نشر نگاه نوین با ترجمه دکتر مهدی نکویی آماده و به زیر چاپ برده است جلد شومیز و تعداد صفحات کتاب هم 428 صفحه است که وزن کتاب را به حدود 466 گرم رسانیده است ناشر روی جلد ادعا کرده است که ترجمه کامل و فکر کنم بدون سانسور باشد که تعداد صفحات کتاب نسبت به دیگر چاپ ها بیشتر شده است .

اندازه و پهنای (قطع ) کتاب رقعی 22*14 است البته تعداد صفحاتی کتاب چه در نظرات خریداران و چه در سایت ناشر 350 صفحه عنوان شده است در سال 1401 این کتاب چاپ 7 خودش را زیر سر گذاشته است و وقتی نظرات کلی خریداران را می خوانید از کیفیت ترجمه و جنس کتاب راضی هستند .

شما گرامیان می توانید برای مشاهده و خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از انتشارات نگاه نوین و فروشگاه معتبر دیجی کالا کافیه که روی تصویر زیر کلیک کنید . در فروشگاه دیجی کالا می توانید هم نظرات کاربران را ببنید و هم فروشنده های مختلف با تخفیف های متفاوت را ببنید .

 

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نشر نگاه نوین

 خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از سپهر ادب

انتشارات سپهر ادب

نشر سپهر ادب کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را با ترجمه خانم بهاره مراد قلی به زیر چاپ برده است نوع جلد کتاب از نوع شومیز است و قطع آن هم رقعی ست در مورد نوع کاغذ اطلاعاتی پیدا نکردم اما از نظر خریدارن سفید و تحریر هست این کتاب در 240 صفحه با وزن 234 گرم آماده و عرضه شده است.

وقتی به صفحه این کتاب در سایت دیجی کالا نگاه می کنید تعداد زیاد خریداران و دیدگاه هایی که برای کتاب نوشته شده کاملا به چشم می آید و نشان دهنده استقبال بالای خریداران از این سری چاپ است در سال 1401 نوبت هفتم این کتاب به زیر چاپ رفته است و با بررسی نظرات اکثریت خریداران می توان نگاه مثبت و خوب آنها را در خصوص ترجمه و جنس کتاب مشاهده کرد .

برای مشاهده و خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از انتشارات سپهر ادب روی تصویر زیر کلیک کنید و در سایت دیجی کالا این اطلاعات را مشاهده کنید قبل از خرید توصیه می کنیم هم به نظرات و هم امتیازات خریداران به فروشندگان متنوعی که در دیجی کالا حضور دارند دقت بفرمایید .

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نشر سپهر ادبخرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از زرین کلک

نشر زرین کلک

انتشارات زرین کلک معروف ترین کتاب ناپلئون هیل را با ترجمه خانم افسون صانعی به چاپ رسانیده است جلد کتاب از نوع شومیز و جنس کاغذی که استفاده شده است از نوع کاغذ تحریر ست ایراد این نوع از کاغذ ها در این است که اگر ساعت زیادی برای مطالعه اختصاص می دهید چشم های شما با این نوع کاغذ زودتر خسته می شود .

تعداد صفحات کتاب 208 صفحه است که وزن آن را به حدود 200 گرم رسانیده است با بررسی نظرات خریداران در دیجی کالا رضایت کلی نسبت به جنس و ترجمه را می توان دید اما در برخی موارد خریداران از فونت ریز و به هم چسبیده گله مند بودند .

شما عزیزان برای بررسی و خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از انتشارات زرین کلک می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید و از سایت دیجی کالا ضمن دیدن دیگر مشخصات کتاب از میان فروشندگان متعدد این چاپ از کتاب بهترین را انتخاب کنید .

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نشر زرین کلکخرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از افق دور

انتشارات افق دور

خانم فائزه باطنی زحمت چاپ کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را برای نشر افق دور کشیده است این ناشر کتاب را با جلد شومیز و در 240 صفحه به چاپ رسانیده است از وزن کتاب داده وجود نداشت اما در نظرات خریداران کاغذ استفاده شده برای چاپ از نوع بالکی عنوان شده است این نوع از کاغذ ها چون رنگ زردی دارند به نظر کاهی می آیند اما اگر شما بخواهید ساعت زیادی را مطالعه کنید چشم های شما کمتر خسته خواهند شد.

نظرات کمی در خصوص کتاب افق دور موجود است اما در کل مثبت و برای توصیه شده است شما دوستان می توانید برای مشاهده و خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید روی تصویر زیر کلیک کنید و در سایت دیجی کالا اطلاعات و فروشندگان مختلف با قیمت های متفاوت را ببنید .

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نشر افق دور 

سخن پایانی

در انتها از شما عزیزان بابت زمانی که برای مطالعه مقاله خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اختصاص دارید کمال تشکر را دارم خواهشمندم نظرات و پیشنهادات و تجربیات خود را در خصوص این مقاله با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب پیشنهادی